Õue- ja tänavakivid

 

Kas unistate klassikalisest kujundusest, kaunitest kaartest, moodsatest joontest, antiiksest karedusest, istutusaladest, müüridest või hoopis purskkaevust? Lakka õuekividega saate oma õue unistused täide viia! Ükskõik, kas loote uut aeda, või täiendate olemasolevat. Tahame teid inspireerida ja pakkuda Teie õuele kvaliteetseid tooteid.
Tänava- ja õuekividega sillutatud õu on muretu lahendus teie unistuste õuele. Suvel, sügisel ja talvel on sillutatud sissepääsu hooldamine lihtsam ning kevadel sulab lumi ülejäänud ümbrusest kiiremini.

Meie tänava- ja õuekivi valikust leiate mitmeid traditsioonilisi ja isikupäraseid võimalusi.


Õue- ja tänavakivi lihtsamaks valimiseks kivi paksus:
alla 50 mm: kergliiklus (siseõued, käiguteed, rajad, istumisnurgad)
60 mm: tavaline koduõue sissesõidutee/hoov (autoliiklus, prügiveoautod jne)
80 mm: raskemad liiklusvahendid

 

DSC 0939 Agoraakivi loimu 2 roomakivid Antiiknevallikivi antiikvallikivi lohko vallikivi

Kõikide meie poolt pakutavate õue- ja tänavakividega tutvumiseks, saate alla laadida meie Lakka õue- ja tänavakivid kataloogi »
Küsi infot või hinnapakkumist: e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon: +372 56 265 888 või meie kontakti lehelt ».

Kui sa soovid rohkem infot meie müüdavate kaupade kohta või soovid projektimüüki siis võta meiega ühendust. Vastame Teile esimesel võimlausel.